2012. szeptember 15-én reggel kilenckor játszott U/12-es csapatunk az Újpesti Haladás vendégeként. Már a gyülekezés problémás volt, a fél nyolcas érkezés helyett többen csak nyolcra jöttek a HSC pályához, és még át is kellett mennünk Újpestre. Csere nélkül a Palkovics Kristóf – Pamuk Anti, Kis Botond, Jordán Bertalan – Miha Marci, Keszei Balázs, Csapody Sebestyén – Hegedűs Andris, Szalai György összeállításban kezdtünk, nem is rosszul. 100 másodperc alatt két komoly helyzetet hagytunk ki. Ekkor azt hittem, simán nyerünk. Elég sokáig kellett várni a gólunkra, Gyuri ugrott meg a jobb szélen, lövése átvánszorgott a kapuson és az érkező Sebi sípcsonttal a hálóba kotorta. Sajnos perceken belül egyenlített az ellenfél. jobbról jött befelé a labda, Palkó tök feleslegesen szaladt ki a kapuból, jött Balázs is, bármelyikük simán el tudta volna rúgni a labdát, de egymásra vártak, így köztük könnyedén gurított az üres kapuba az érkező csatár. 1 : 1 a félidő. A második játékrész is a mi ordító, de kihagyott helyzeteinkkel kezdődött, és ahogy ilyenkor lenni szokott, a hazaiak szerezték meg a vezetést. Ezt Hege még kiegyenlítette egy hatalmas, jobb felső sarkos bombával, de két perc múlva újra összeszerencsétlenkedtünk egy hazai gólt, és már hiába küzdöttünk a végéig, kikaptunk 3 : 2-re. Hegét kivéve mindenki gyengén játszott magához képest, határozatlanok, fásultak voltunk. Megérdemelten nyert az a csapat, amelyik sokkal lelkesebben küzdött a győzelemért.

16-án 10.00-kor otthon fogadta U/13-as csapatunk a KISE focistáit. A Juhász Gergő – Schin András, Kertes Kristóf, Gruiz-Sipos Levente, Kis Botond – Pamuk Anti, Szekeres Marcell, Csapody Sebestyén – Szalai György összeállítású csapat várta a pályán a kezdő sípszót, Palkovics Kristóf, Dinnyés Ákos és Tóth Kristóf ült a kispadon. Az első félidő viszonylag kiegyenlített küzdelmet hozott egy Szalai góllal. Boti gyönyörűen lőtt a bal hátvéd posztjáról Gyuri elé, akit épp leszidni készültem, amiért nem kezelte le a labdát, de utána futott és estében védhetetlenül a jobb alsóba bombázott. Az utolsó 5 percben beszorultunk, jól jött a szünet. A második játékrészben már nem játszottunk egyenrangú partnerként, küzdöttünk az eredmény megőrzéséért. Középpályánk elfáradt, nem tudtuk megtartani a labdát, ettől óriási nyomás nehezedett védőinkre. Szerencsénkre az 55. percben Keró szerzett egy labdát, gyönyörűen ugratta ki Gyurit, aki spiccel a jobb felsőbe lőtt. A 63. percben szépített az ellenfél, mi küzdöttünk és sikerült megőrizni az előnyt. A két perces hosszabbítás nagyon hosszú volt… Elfáradtunk de mindenkit dicséret illet az akarásért. A tegnap is játszók közül Boti sokkal határozottabb volt, Anti sokkal hasznosabban játszott egy sorral előrébb, Sebi és Gyuri pedig simán megnyerte volna a tegnapi meccset a mai játékával. A többiek közül Gergő védett két nagyot, de a beíveléseknél egy ilyen magas kapusnak sokkal többet kell segítenie a védőinek. Levi végig nagyon hasznosan játszott, Keró a sarka megfájdulásáig remekül, utána jól játszott, kritikus helyzetekben tudott menteni. Andris jól játszott 55 percig, utána kicsit kipukkadt. Szeki sokat futott, ütközött, a végére elfáradt. Krisi és Ákos tud ennél sokkal jobban is focizni. Szép, de szerencsés győzelem volt.