Tisztelt Szülők, Kedves Focisták!

2014. szeptember 15-én egyesületünk elnöke, Szekeres Tamás lemondott. Lemondásának oka, hogy a Fradinál betöltött vezetői elfoglaltsága miatt nem jut elég ideje a Hidegkúti Sport Clubra. Köszönjük eddigi munkáját!
Az egyesületi munka folytonossága miatt az elnökség KÖZGYŰLÉST hív össze. A közgyűlés helye: Klebelsberg iskola, étkező. A közgyűlés ideje: 2014. október 1. 19.00. A közgyűlés napirendje: 1., új elnök választása, 2., az elnökség megújítása, 3., egyebek. A közgyűlésen az egyesület valamennyi tagdíjfizető tagja részt vehet. Kiskorúak esetén a tagot a szülő képviselheti.
Amennyiben a közgyűlés határozatképtelen, az elnökség az újabb közgyűlést ugyanezen a napon 19.30-kor a megjelent tagok részvételével lebonyolítja.

Budapest, 2014. szeptember 17.

Tisztelettel

Rósa Viktor