HSC – II. kerületi UFC 2-3 (2-1)

2012. november 18.

Összeállítás: Gál – Hegyi, Rétfalvi, Badon, Molnár – Pál, Kovács D., Lakatos, Tamás – Bedő, Szilágyi. Csereként pályára lépett: Feczer, Tombor, Besnyői, Graszl.Gólszerzőink: Pál, Bedő. Sárga lap: Molnár, Kovács D., Lakatos, Feczer. Piros lap: Szilágyi, Besnyői

IMG_1960

Csapatunk a II. kerületi UFC ellen hozta az ősszel szokásos formáját és egy megnyert mérkőzést bukott el, köszönhetően a csapat teljesítményének és mellette a játékvezetői ténykedésnek is. Ami viszont biztos, hogy az egyesület jelenlegi helyzetében a játékvezető ténykedésétől függetlenül senki sem engedheti meg magának, hogy ilyen helyzetbe hozza a klubbot. Akkor sem, ha nekünk van igazunk, hiszen ez senkit sem érdekel. Ők kiszabnak egy büntetést, mi pedig ha futballozni akarunk kénytelenek leszünk kifizetni ezt. A meccsen történt rendezői hiányosságok miatt csapatunk 2 mérkőzésre saját költségén lesz kénytelen szövetségi ellenőr fogadni. A piroslaposaink közül Sziszi 5, Márkó pedig 2 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott. Lakatos Levit pedig a mérkőzés lefújását követő cselekedetei miatt 2013.06.30-ig eltiltották. Ez azt jelenti, hogy ő ebben a szezonban már nem léphet pályára így a csapat elvesztette az egyik legjobb játékosát. Érdemes lenne mérlegelni a továbbiakra tekintettel, hogy ilyen helyzetekben mi éri meg jobban. Én azt gondolom csöndben maradni…sajnos.

A mérkőzésen készült fényképek elérhetők ITT

ESMTK II – HSC 1-2 (0-2)

2012. december 25.

Összeállítás: Gál – Molnár, Rétfalvi, Badon, Feczer – Stoll, Kovács D., Horváth, Tombor – Bedő, Csercsa. Csereként pályára lépett: Pap. Gólszerzőink: Csercsa, Bedő. Sárga lap: Horváth

Enyhén fogalmazva nem ígért sok jót ez a mérkőzés, hiszen nagyon szűkös 12 fős keretünket is alig tudtuk összerántani. Sőt a mérkőzés kezdetekor csupán 11 játékosunk volt, hiszen Pap Joci elaludt… A kezdőben pedig 2 olyan játékos is helyett kapott, akik a BLSZ IV-es kerethez tartoznak (Tombor, Csercsa). Iván aki a tarcsiban általában szélsővédőként szerepel ezúttal Doma mellett a csatársorban kapott szerepet, amit meg is hálált, hiszen az ő góljával szereztük meg a vezetést. Doma aztán még a félidő vége előtt kihasználta rengeteg helyzetéből az egyiket így megnyugtató előnnyel vonulhattunk szünetre. A meccs végül 2-1-es győzelmünkkel zárult, ám nem sokon múlott, hogy itt is kiengedjük a kezünkből a 3 pontot. Ezzel csapatunk fellépett a tabellán a 12. helyre és ha az elmaradt meccsen győzni tudunk az Erdért ellen akkor a 11. helyen telelhetünk, végre elhagyva a kiesőzónát.

Győzni kell!!

Hajrá HSC!!!