Csapatunk a selejtező csoportja 3. helyén végzett, így búcsúzott a BLSZ teremtorna küzdelmeitől. 1 győzelem mellett 2 vereséget szenvedtünk, így hiába szereztük mi a csoportban a második legtöbb gólt, sajnos nem sikerült továbbjussunk. Érdekesség, hogy mind a 3 meccsen 4 gólt szereztünk. A 12 gólunkból Bedő Doma egymaga 7-et szerzett, rajta kívül Bücs Dini (2), Badon Atti, Molnár Csaba és nagy meglepetésre kapusunk Gál Laci voltak eredményesek. A krónikához tartozik, hogy az előzetes keretből Pap Joci és Botzheim Csabi nem jelentek meg, még Remetei Ákos az utolsó pillanatban lebetegedett. Velük lehet, hogy több esélyünk lett volna kiharcolni a továbbjutást. Ezzel búcsúzott csapatunk a 2013-as esztendőtől.

Az alábbiakban a pestifoci.hu összefoglalójából szemezgetünk:

A csoportból a Csep-Gól Soroksár és az AC Zrínyi jutott a középdöntőbe, de mind a négy csapat büszke lehet teljesítményére.

A Hidegkútból Bedő Domonkos góljai élményszámba mentek. A Piramis Soroksár elleni becsületgyőzelme pedig magáért beszél.

1. Csep-Gól Soroksár  6 pont

2. AC Zrínyi  6 pont

3. Hidegkút   3 pont

4. Piramis   3 pont

Piramis – Hidegkút 2:4

8’ Bücs Dénes gyönyörű átlövése a bal felső sarokban kötött ki, így a Hidegkút szerzett előnyt. 0:1

10’ Bedő Domonkos laza mozdulattal lőtt 7 méterről a bal alsó sarokba. 0:2

II. félidő

18’ Közelebb zárkózott a Piramis. Heilauf Ádám jobbról, takarásból a hosszú sarokba lőtt. 1:2

22’ Bedő Domonkos szép csel után a jobb szélről, éles szögből a kapu jobb oldalába lőtt. 1.3

25’ Auer Albert 6 méterről feltette a bal felsőbe a labdát. 2:3

30’ Bedő eldöntötte! Lefordult emberéről, majd 8 méterről kilőtte a bal alsót. 2:4

Csep-Gól Soroksár – Hidegkút 6:4

6’ Horváth Géza 9 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 1:0

10’ Pál István palánkról visszapattanó lövését Bedő Domonkos helyezte a hálóba. 1:1

11’ Hajdu Imre vette vissza 5 méterről az előnyt. 2:1

13’ Horváth Géza 14 méteres bombája kipattant Gál László kapusról, Szabella Olivér érkezett és közelről a hálóba passzolt. 3:1

14’ Kapusgól!! Gál László viccelte meg a túloldali portást, felívelése a hálóban kötött ki! 3:2

15’ Horváth Géza fordulásból 7 méterre a kaputól a jobb alsóba lőtt. 4:2

II. félidő

20’ Badon Attila védőkkel körülvéve 5 méterről csikart ki gólt. 4:3
25’ Szabella Olivér szólója után Horváth Gézához passzolt, akinek lövését még védte Gál László, de érkezett Szabella és közelről a hálóba pofozta a labdát. 5:3

27’ Bedő Domonkos 9 méterről szabadrúgásból a bal alsóba bombázott. 5:4

28’ Csányi László közelről eldöntötte a meccset. 6:4

Hidegkút – AC Zrínyi 4:6

Mindent eldöntő csata lett a csoport utolsó meccséből, amely arról szólt, kijut a Soroksár mellett a középdöntőbe.

2’ Bekezdett a Hidegkút! Molnár Csaba lőtt a kapuba. 1: 0

4’ Bücs Dénes passza után Bedő Domonkos parádés sarkazós gólt szerzett. 2.0

6’ Csillag András szépített 7 méterről. 2:1

7’ Gyors egyenlítés. Csillag András ismét a főszereplő, 13 méterről a bal alsóba bombázott. 2.2

9’ Bücs Dénes gyönyörű lövésével ismét a Hidegkútnál volt az előny. 3.2

10’ Nem sokáig! Kósa Sz. László is betalált távolról. 3:3

15’ A szünet előtt fordított a Zrínyi! Csillag András gyönyörű szóló után lőtt 6 méterről a kapuba. 3:4

II. félidő

19’ Szikora Márton passzolt Környei Mátyáshoz, aki a kapu bal sarkába lőtt. 3:5

20’ Bedő Domonkos 6 méterről szétlőtte a kaput. 4:5

28’ Támadott a Hidegkút, de a meccset a Zrínyi döntötte el és ezzel továbbjutott. Néveri Lehel előbb a palánkra passzolt, majd a kapuba! 4:6″