Az öregfiúk és a felnőtt csapat közös évzáró bulival búcsúztatta a hátrahagyott szezont. Miközben már készült az isteni pörkölt sro került az újy pályán az idei 3. öregfiúk-felnőtt összecsapásra. A 2×40 perces mérkőzés elején a felnőtt csapat szerzett vezetést Apjok góljával, de még a félidő előtt fordítottak a rutinosabbak. A második félidőben 2 gólosra növelték előnyüket, de Kovács Dani gólja után újra élt a remény, hogy az eddigi idei két vereséget nem követi harmadik, de nem így lett. A végén megadták a kegyelemdöfést is és 4-2-es győzelmükkel halkították el a fiatalabbakat. Sajnos a meccsen egy sajnálatos sérülés is történt Sessler Zoltánnak jobbulást kívánunk!

A meccs után jöhetett a pörkölt és a sör, melyek mellett lehetőség volt rá, hogy a felnőtt és az öregfiúk csapat kicsit összerázódjon amire igenis nagy szükség lenne. Az idei díjak is átadásra kerültek. Pál Tibort választották meg csapattársai a szezon legjobbjának, aki amúgy 10 góljával a házi góllövőlista élén is zárt. Ő egy kedvenc játékosáról szóló könyvet vehetett át. Martin Béla idei munkásságát egy brazil ital különlegességgel köszöntük meg. A tél igazolsásának a csapaton belüli szavazás alapján Mikus Ádámot választottuk, aki viszont nem volt ott az évzárón, így nem vehette át díját.

Az esemény nagyon jó hangulatban telt. Jövőre reméljük mindkét csapat előrébb végez majd a maga bajnokságában.

….Azért nyáron szeretnének még a felnőttek revansot venni….