2012.11.07. 19:00, Sportmax, nézőszám: 15

Összeállítás: Köblös – Hegyi, Rétfalvi, Molnár – Badon – Balogh, Pál, Kovács D., Stoll – Bedő, Szilágyi
Cserék: Lakatos, Besnyői, Csercsa, Gál

Mivel szombat munkanap lesz a héten, vasárnap pedig a tarcsi játszik ezért azt kértük az Újbudától, hogy segítsenek egy jó megoldást találni. Ebben Suskó Ferenc vezető edző teljes mértékben partner volt, így kerülhetett sor szerda este erre az előrehozott mérkőzésre.

• A 8. percben került sor az első helyzetünkre Sziszi hatalmas bombája a felső lécen csattant, majd két perccel később Doma hagyott ki egy nagy ziccert 10 méterről. Aztán egy kontrából jött a hidegzuhany és a 15. percben egy kontrából szép támadás végén teljesen tisztán lőhettek a kék-fehérek és Köbci már tehetetlennek bizonyult.
  • A 20. percben egy kontra végén Doma hozta helyzetbe Balogh Szabit, aki elszórakozta a lehetőségek, 2 perccel később pedig Sziszi emelt a kapu fölé. Egyértelműen több helyzetünk volt, mint az ellenfélnek, ennek ellenére ők 100% helyzetkihasználásuknak köszönhetően vezettek.
  • A 22. percben aztán végre összejött Sziszinek az a bizonyos emelés. Doma csoda passza után sikerült átemelje a kapust és összejött az egyenlítés. Szép gól volt!
  • A 30. percig kellett várni a következő fontosabb eseményre, ekkor az ellenfél csatára már az egész védelmünkön átszlalomozott, sőt kapusunkat is kicselezte, majd hatalmas szerencsénkre az üres kapu előtt keresztbe elgurította a labdát. Köszönjük!
  • A 32. percben egyértelműen buktatott Pál Tibi egy támadót és ezért jogosan sárga lapot kapott.
  • A 35. percben a védelmünk ismét nem volt a helyzet magaslatán, a meccsen már nem először és ezt ki is használták a hazaiak. Akik egy Szisziéhez hasonló góllal ismét megszerezték a vezetést.
  • A 40. percben egy sima leshelyzetet benéztünk. Mindenki megállt, de nem volt les. Egy az egyben kapussal szemben pedig nem hibáztak.
  • A 42. percben Gülü futott el a szélen és a 16-oson belül egy kezezést sikerült kicsikarjon így még a félidő előtt 11-eshez jutottunk. A labda mögé Sziszi állt és bár a kapus jó irányba vetődött, magabiztosan értékesítette a 11-est.
  • A félidőben már nem változott az eredmény, így 3-2-es hazai vezetéssel vonulhattak pihenőre a csapatok. A játék képe alapján elmondható hiába veszélyesebbek a támadóink a védelmünk egyelőre nagyon gyenge lábakon áll.
  • A félidőben cseréltünk Molnár Csaba helyére Lakatos Levi állt. Ez átalakulással is járt. Csaba helyére Balogh Szabi lépett vissza, Pál Tibi kihúzódott a szélre és Lecsó állt be Dana mellé középre.
  • Az 55. percben ismét gólt kaptunk…….. sajnos Köbci rosszul mozdult ki a kapujából. 4-2
  • A gól után 2-t is cseréltünk egymás után. Előbb Márkó állt be Stoll helyére, majd Gál Laca váltotta Badon Attilát.
  • A 65. percben egy szabadrúgásból kaptunk gólt a 16-os széléről. A sorfal felett átívelő labdát Köbci nem tudta estében rendesen megfogni és már a gólvonalon belülről halászta ki a labdát. 5-2
  • A 67. percben 11-eshez jutnak a hazaiak. A középre tartó lövést Köbci bravúrosan hárítja. Marad az 5-2.
  • A 75. percben Kovács Dani sérülés miatt lejött helyére Csercsa Iván állt be. Ez volt az utolsó cserénk. Iván Balogh Szabi helyére állt a védelembe, Szabi visszament szélső középbe, Pál Tibi pedig vissza közép középbe.
  • A 85. percben a kék-fehérek egyik játékosa megkapta a második sárgalapját is így emberelőnyben folytatjuk.
  • A 88. percben pontot tettek a hazaiak a meccs végére. Mi pedig megsemmisültünk. 6-2
  • A meccs utolsó 10 percében még 3 gólt kaphattunk volna, de szerencsére az ellenfél nem tudta kihasználni a ziccereit.

A lefújás után furcsa közjáték alakult ki a kispadunknál, amiről részletesebben felesleges lenne beszámolni. Ami biztos, egy olyan csapat aki 5-6 gólokat kap meccsenként, nem érdemel győzelmet.